Naprawa wentylatorów przemysłowych - kompleksowy remont

Przeprowadzamy remonty wentylatorów w zakresie:
  • Wymiana wałów oraz układu łożyskowania,
  • Wymiana wirników
  • Wymiana oraz modernizacja kanałów powietrza
  • Osiowanie układu silnik – wentylator
  • Pomiary drgań
  • Diagnostyka wentylatorów

Specjalizujemy się w kompleksowych remontach i naprawie wentylatorów przemysłowych różnego typu: promieniowe, osiowe, kanałowe, dachowe, chemoodporne, oddymiające, wysokoprężne i inne. Działamy na bazie połączenia wieloletniego doświadczenia z bogatą wiedzą techniczną przy użyciu specjalistycznych narzędzi i sprzętu. To zapewnia naszym klientom krótki czas oczekiwania i szybką realizację zlecenia. Niezależnie od tego czy są to typowe wentylatory promieniowe jednostopniowe / dwustopniowe, transportowe, dachowe czy też bardziej nietypowe rodzaje wentylatorów. Mamy odpowiednie zaplecze specjalistów i sprzętu, aby poradzić sobie z każdym typem urządzeń.

naprawa wentylatorów przemysłowych

Działamy na terenie całego kraju

Profesjonalizm i rzetelny kontakt

remont serwis wentylatorów przemysłowych

Szczegółowa diagnostyka wentylatorów, pomiary drgań i osiowanie

Prace zaczynamy i kończymy od przeprowadzenia szczegółowej diagnostyki. Wykonujemy też osiowanie układu silnik - wentylator. To bardzo istotny proces. Dobre ustawienie wentylatora zapewnia jego maksymalnie wydajną pracę. Zasada działania wentylatora przemysłowego polega przede wszystkim na przetłaczaniu powietrza czy też gazów. Po prawidłowym wykonaniu naprawy, wentylatory mogą nadal sprawnie usuwać rozgrzane, ciężkie, nieświeże powietrze, ale także pomagają usunąć kurz, dym i pozostałe zanieczyszczenia. Przeprowadzamy naprawy na miejscu u klienta, w różnego rodzajach halach produkcyjnych czy też magazynowych i nie tylko.

Gwarancja prawidłowej wymiany powietrza jest istotną kwestią bezpieczeństwa, dlatego urządzenia po serwisie mogą być śmiało wykorzystywane w budynkach, gdzie pracują ludzie, czy też w różnego rodzajach pomieszczeniach, gdzie przechowuje się towary, produkty. Sprawne wentylatory przemysłowe zapewniają również bezpieczeństwo na hali, gdzie są uruchomione przeróżne maszyny, które potrafią bardzo szybko się nagrzewać i emitować zanieczyszczenia. Urządzenia także są stosowane w budynkach, gdzie wykorzystywane są instalacje awaryjne i przeciwdymne. Zintegrowane z tymi systemami potrafią w razie zaistniałej sytuacji oddymić dane pomieszczenie budynku.

Do każdego remontu podchodzimy indywidualnie poprzez przeprowadzenie wizji lokalnej, uzgodnień technicznych i przedstawieniu rzetelnej oferty cenowo – terminowej. Naszym atutem jest jakość połączona z profesjonalizmem wzbogacona o wieloletnie doświadczenie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zapewniamy rzetelny kontakt, terminowość zleceń i profesjonalną obsługę.
Szybki czas realizacji
Osiowanie układu silnik – wentylator
Pełna diagnostyka i pomiary drgań